CD Zeměžluč - Hledání

Domov > CD/MC/Platne > CD Zeměžluč - Hledání

CD Zeměžluč - Hledání
Kliknite pre zväčšenie
Cena: 9,90 €
Cena v Kč: 267,30 Kč
Dostupnosť: Skladom
Kód: MO19298
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Po ôsmich rokoch Brnenská punkrock legenda Zemežluč prichádza s novým radovým albumom. Počas rokov, ktoré ubehli od poslednej radovej dosky kapela vydala niekoľko singlov a aktívne koncertovala, rozhodne tak nemožno hovoriť o stagnácii. Nová doska je nahraná počas jari a leta v novom brnenskom štúdiu Sonidos a materiálu, aj po starostlivej prebierke, je toľko, že zaplnil dve LP, alebo jedno CD :) a minutáž je ľahko cez hodinu.
Ak nejaká kapela zreje ako víno a je dosku od dosky lepšia, je to práve Zemežluč. Už posledné single naznačili smer, ktorým sa kapela vydala a nová doska v nastúpenom smere pokračuje. Priamočiaro punkrockové, ale nie primitívne skladby s množstvo ľahko zapamätateľných melódií a k tomu už klasické Šotyho texty, ktoré sú osobné, objavné, premýšľavé ale aj jedovaté a filozofujúce. Na doske je však niekoľko menej dogmatických skladieb, v jednej z nich spieva aj zahraničný hosť, speváčka francúzskych La Fraction, Magali, nájdeš tu aj odkaz na Bo Diddleyho.
Samostatnou kapitolou je spracovanie dosky. Dá sa s istotou povedať, že niečo podobné je neobvyklé nielen u nás, ale aj vo svetovom meradle. Album totiž na vinyle vychádza ako double LP zabalené v luxusnom trojitom GATEFOLD (s extrémne hrubým chrbtom), všetko je vytlačené na ultratvrdé kartóne s vysokou gramážou. Pri každom LP navyše nájdete aj CD s kompletnou nahrávkou (CD vychádza aj samostatne pre tých, čo si zatiaľ nekúpili gramec). Vychádza aj limitovaná číslovaná edícia 150ks, kde okrem vyššie uvedeného nájdete aj plagát a hlavne bonusový 7 "singel s ďalšími dvoma skladbami!

Tracklist:
01. Hledání
02. Hannover - Nottingham
03. Zas znova a znova
04. Žluč
05. Povzdech
06. Locked-in-syndrom...
07. Sbohem Bo
08. Cesta
09. Živočišná výroba
10. XXI. století
11. Poprvé i naposled
12. Á la Marion
13. Já jsem řekl
14. Stav mysli
15. Zapomeneš
16. Tak to není
17. Dostaneš do držky
18. Jsem
19. Každý den je dar
20. Vídeňská ohlédnutí
21. V ten den
22. Tichá noc
23. Má duše
24. Na co myslet dřív

Napísať komentár

Vaše meno:


Komentár: Note: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlý            Dobrý

Zadajte nasledujúci kód: